Rok szk. 2022/2023

język angielski

grupa Ap1 (j. angielski początkujący poziom A2.1, kod lektora: BTN): poniedziałki i środy, g. 16.30 – 18.00, s.110, terminarz do pobrania

grupa Ap2 (j. angielski początkujący poziom A1.2, kod lektora: AP): wtorki i czwartki, g. 18.15 – 19.45, s. 107a,  terminarz do pobrania

grupa As3 (j. angielski średnio zaawansowany poziom A2.3, kod lektora: AP): poniedziałki i środy, g. 16.30 – 18.00, s. 107a, terminarz do pobrania

grupa Ap4 (j. angielski średnio zaawansowany poziom A2.1, kod lektora: BTN): poniedziałki i środy, g. 18.10 – 19.40, s. 110,  terminarz do pobrania

grupa As5 (j. angielski średnio zaawansowany poziom B1, kod lektora: AP): czwartki, g. 16.30 – 18.00, s. 107a, terminarz do pobrania

grupa As6 (j. angielski średnio zaawansowany poziom B1.1, kod lektora: BTN): wtorki i czwartki, g. 18.00 – 19.30, s. 110, terminarz do pobrania

grupa As7 (j. angielski średniozazawansowany poziom A2, kod lektora: BTN AP): wtorki i czwartki, g. 8.30 – 10.00, terminarz do pobrania

grupa Az9 (j. angielski zaawansowany poziom B2.1, kod lektora: AP): poniedziałki i środy, g. 18.10 – 19.40, s. 107a, terminarz do pobrania

grupa As10 (j. angielski średnio zaawansowany poziom B1.2, kod lektora: BTN): czwartki, g. 7.00 – 8.00, s. 110; terminarz do pobrania

grupa Ap13 (j. angielski początkujący, poziom A1.3, kod lektora AF): poniedziałki i środy, g. 18.10 – 19.40, s. 108, terminarz do pobrania

grupa Ap14 (j. angielski początkujący, poziom A1.0, kod lektora BTN): wtorki i czwartki, g. 16.30 – 18.00, s. 110, terminarz do pobrania

grupa Ap15 (j. angielski początkujący, poziom A1.1, kod lektora BTN): poniedziałki, g. 7.00 – 8.00, terminarz do pobrania

grupa Ap17 (j. angielski początkujący, poziom A1, kod lektora IP): wtorki i czwartki, g. 18.10 – 19.40, s. 108, terminarz do pobrania 

grupa As20 (j. angielski średnio zaawansowany poziom A2, kod lektora: AP):wtorki i czwartki, g. 18.20 – 19.20,  

język angielski dla osób przygotowujących się do egzaminu Pearson English International Certificate (PTE General, Level3)

grupa PTE18 (j. angielski zaawansowany, poziom B1.3, kod lektora AP, BTN): soboty, g. 8.30 – 11.45, kurs online; 

język angielski dla młodzieży szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych

grupa AM19 (przygotowanie młodzieży klas 8 szkół podstawowych do egzaminu z języka angielskiego, kod lektora: AF): poniedziałki, g. 16.30 – 18.00, s. 108, terminarz do pobrania

grupa AM21 (przygotowanie do egzaminu maturalnego z języka angielskiego, kod lektora: AF): środy, godz. 16.30 – 18.00, s. 108, terminarz do pobrania

język polski dla obywateli Ukrainy

grupa Leg1 (j. polski początkujący, poziom A1, kod lektora: IT): poniedziałki i środy, godz. 9.00 – 11.30, s. 100, terminarz do pobrania

grupa Leg2 (j. polski początkujący, poziom A1, kod lektora: IT): poniedziałki i środy, godz. 11.45 – 14.15, s. 100, terminarz do pobrania

grupa Leg3 (j. polski początkujący, poziom A1, kod lektora: IT): wtorki i czwartki, godz. 9.00 – 11.30, s. 100, terminarz do pobrania

grupa Leg4 (j. polski średnio zaawansowany, poziom A2, kod lektora: IT): wtorki i czwartki, godz. 11.45 – 14.15, s. 100, terminarz do pobrania

grupa Leg5 (j. polski średnio zaawansowany, poziom A2, kod lektora: IT): poniedziałki i środy, godz. 14.30 – 16.00, s. 100, terminarz do pobrania

język polski dla personelu medycznego

grupa Med7 (j. polski początkujący, poziom A1.2, kod lektora: IT): piątki, godz. 16.00 – 19,15, zajęcia online, terminarz do pobrania

język ukraiński

grupa Up16 (j. rosyjski początkujący poziom A1, kod lektora: IT): wtorki i czwartki, godz. 16.30 – 18.00,

język rosyjski

grupa Rp16 (j. rosyjski początkujący poziom A1, kod lektora: KR): wtorki i czwartki, godz. 16.30 – 18.00, 

język hiszpański

grupa Hp8 (j. hiszpański początkujący, poziom A1, kod lektora: MW): poniedziałki, g. 17.00 – 18.30, s. 109, terminarz do pobrania

grupa Hp5 (j. hiszpański początkujący, poziom A1, kod lektora: MW): wtorki, g. 18.00 – 19.00, zajęcia online, trwa rekrutacja 

język niemiecki

grupa Np12 (j. niemiecki początkujący poziom A1, kod lektora: RE): poniedziałki i czwartki, g. 16.30 – 18.00, s. 200,  terminarz do pobrania 

grupa Ns16 (j. niemiecki średnio zaawansowany poziom A2, kod lektora PN):  poniedziałki i czwartki, g. 16.30 – 18.00, s.107, terminarz do pobrania

język włoski

grupa Wp22 (j. włoski początkujący poziom A1, kod lektora: AJS): piątki, g. 18.00 – 19.30, s. 100, terminarz do pobrania

kursy komputerowe 

Exp11 (Obsługa arkusza kalkulacyjnego dla początkujących, kod lektora: DS): środy, g. 16.15 – 18.30, s. 103, terminarz do pobrania

Exp14 (Obsługa arkusza kalkulacyjnego dla średnio zaawansowanych, kod lektora:): trwa rekrutacja

Rok szk. 2021/2022

 język angielski

grupa Ap1 (j. angielski początkujący poziom A1.2, kod lektora: BTN): poniedziałki i środy, g. 16.30 – 18.00, s. 110; terminarz do pobrania 

grupa Ap1b (j. angielski początkujący poziom A1.2, kod lektora: BTN): poniedziałki i środy, g. 16.30 – 18.00, s. 110; terminarz do pobrania

grupa Ap2 (j. angielski początkujący poziom A1, kod lektora: AP): wtorki i czwartki, g. 18.15 – 19.45, s. 107a; terminarz do pobrania

grupa As3 (j. angielski średnio zaawansowany poziom A2.1, kod lektora: AP): poniedziałki i środy, g. 16.30 – 18.00, s.107a, terminarz do pobrania 

grupa As3b (j. angielski średnio zaawansowany poziom A2.1, kod lektora: AP): poniedziałki i środy, g. 16.30 – 18.00, s.107a, terminarz do pobrania

grupa Ap4 (j. angielski średnio zaawansowany poziom A2.1, kod lektora: BTN): poniedziałki i środy, g. 18.10 – 19.40, s. 110, terminarz do pobrania  

grupa Ap4b (j. angielski średnio zaawansowany poziom A2.1, kod lektora: BTN):poniedziałki i środy, g. 18.10 – 19.40, s. 110, terminarz do pobrania

grupa As5 (j. angielski średnio zaawansowany poziom A2, kod lektora: AP, BTN): wtorki i czwartki, g. 8.30 – 10.00, kurs online; terminarz do pobrania

grupa As6 (j. angielski średnio zaawansowany poziom A2.2, kod lektora: BTN): wtorki i czwartki, g. 18.00 – 19.30, s. 110; terminarz do pobrania 

grupa As6b (j. angielski średnio zaawansowany poziom A2.2, kod lektora: BTN): wtorki i czwartki, g. 18.00 – 19.30, s. 110; terminarz do pobrania

grupa As9 (j. angielski zaawansowany poziom B1.3, kod lektora: AP): poniedziałki i środy, g. 18.10 – 19.40, s. 107a; terminarz do pobrania 

grupa As9b (j. angielski zaawansowany poziom B1.3, kod lektora: AP): poniedziałki i środy, g. 18.10 – 19.40, s. 107a; terminarz do pobrania

grupa As10 (j. angielski średnio zaawansowany poziom B1.2, kod lektora: BTN): czwartki, g. 7.00 – 8.00, s. 110; terminarz do pobrania

grupa As10b (j. angielski średnio zaawansowany poziom B1.2, kod lektora: BTN): czwartki, g. 7.00 – 8.00, s. 110; terminarz do pobrania

grupa Ap13 (j. angielski początkujący, poziom A1.2, kod lektora AF): poniedziałki i środy, g. 18.10 – 19.40, s. 108; terminarz do pobrania 

grupa Ap13b (j. angielski początkujący, poziom A1.2, kod lektora AF): poniedziałki i środy, g. 18.10 – 19.40, s. 108; terminarz do pobrania

grupa As20 (j. angielski średnio zaawansowany poziom A2, kod lektora: AP):wtorki i czwartki, g. 18.20 – 19.20, s. 107a; terminarz do pobrania

język angielski dla osób przygotowujących się do egzaminu Pearson English International Certificate (PTE General, Level3)

grupa PTE18 (j. angielski zaawansowany, poziom B1.3, kod lektora AP, BTN): soboty, g. 8.30 – 11.45, kurs online; terminarz do pobrania

język angielski dla młodzieży szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych

grupa AM19 (przygotowanie młodzieży klas 8 szkół podstawowych do egzaminu z języka angielskiego, kod lektora: AF): poniedziałki, g. 16.30 – 18.00, s. 108; terminarz do pobrania

grupa AM19b (przygotowanie młodzieży klas 8 szkół podstawowych do egzaminu z języka angielskiego, kod lektora: AF): poniedziałki, g. 16.30 – 18.00, s. 108; terminarz do pobrania

grupa AM21 (j. angielski dla młodzieży szkół ponadpodstawowych, kod lektora: AF): środy, godz. 16.30 – 18.00, s. 108; terminarz do pobrania

grupa AM21b (j. angielski dla młodzieży szkół ponadpodstawowych, kod lektora: AF):środy, godz. 16.30 – 18.00, s. 108; terminarz do pobrania

język rosyjski

grupa Rp16 (j. rosyjski początkujący poziom A1, kod lektora: KR): wtorki i czwartki, godz. 16.30 – 18.00, s. 109; terminarz do pobrania

język polski dla obywateli Ukrainy 

Legnica

grupa Leg1 (j. polski początkujący poziom A1, kod lektora: IT): poniedziałki i środy, godz. 09.00 – 11.30, s. 104; terminarz do pobrania

grupa Leg2 (j. polski początkujący poziom A1, kod lektora: IT ): poniedziałki i środy, godz. 11.45- 14.00, s. 104; terminarz do pobrania

grupa Leg3 (j. polski początkujący poziom A1, kod lektora: IT): poniedziałki i środy, godz. 15.30 – 18.00, s. 104; terminarz do pobrania

grupa Leg4 (j. polski początkujący poziom A1, kod lektora: UT): poniedziałki i środy, godz. 18.15 – 20.30, s. 104; terminarz do pobrania

grupa Leg5 (j. polski początkujący poziom A1, kod lektora: IT): wtorki i czwartki, godz. 09.00 – 11.30, s. 100; terminarz do pobrania

grupa Leg6 (j. polski początkujący poziom A1, kod lektora: BF):wtorki i czwartki, godz. 11.45 – 14.00, s. 100; terminarz do pobrania

grupa Leg7 (j. polski początkujący poziom A1, kod lektora: BF):wtorki i czwartki, godz. 15.30 – 18.00, s. 100; terminarz do pobrania

grupa Leg8 (j. polski początkujący poziom A1, kod lektora: KR): wtorki i czwartki, godz. 18.15 – 20.30, s. 100; terminarz do pobrania

grupa Leg9 (j. polski początkujący poziom A1, kod lektora: BCM): piątki, godz. 15.30 – 18.00, s. 100, soboty, godz. 9.00 – 11.30, s. 100; terminarz do pobrania

grupa Leg10 (j. polski początkujący poziom A1, kod lektora: NF): poniedziałki i środy, godz. 16.00 – 18.30, s. 109; terminarz do pobrania

grupa Leg11 (j. polski początkujący poziom A1, kod lektora: KR): poniedziałki i środy, godz. 16.15 – 18.45, s. 200; terminarz do pobrania

Galowice, powiat wrocławski

grupa Gal1 (j. polski początkujący poziom A1, kod lektora: BTN): wtorki i czwartki, godz. 15.15- 17.45, online; terminarz do pobrania

Jawor

grupa Jaw1 (j. polski początkujący poziom A1, kod lektora: AK): poniedziałki i środy, godz. 11.00 – 13.30, s.109, Schronisko Młodzieżowe w Jaworze; terminarz do pobrania

grupa Jaw2 (j. polski początkujący poziom A1, kod lektora: DM): poniedziałki i środy, godz. 16.30- 18.30, s.109, Schronisko Młodzieżowe w Jaworze; terminarz do pobrania

grupa Jaw3 (j. polski początkujący poziom A1, kod lektora: BM): wtorki i czwartki, godz. 16.30 – 19.00, s.109,  Schronisko Młodzieżowe w Jaworze; terminarz do pobrania

grupa Jaw4 (j. polski początkujący poziom A1, kod lektora: AP): poniedziałki i środy, godz. 08.00 – 10.30, online; terminarz do pobrania

Karpacz

grupa Kar1 (j. polski początkujący poziom A1, kod lektora: NB): poniedziałki i czwartki, godz. 11.00 – 13.30, OW Krucze Skały; terminarz do pobrania

grupa Kar2 (j. polski początkujący poziom A1, kod lektora: NB): poniedziałki i czwartki, godz. 17.00- 19.30, OW Krucze Skały; terminarz do pobrania

grupa Kar3 (j. polski początkujący poziom A1, kod lektora: NB): wtorki i piątki, godz. 11.00 – 13.30, OW Krucze Skały; terminarz do pobrania

grupa Kar4 (j. polski początkujący poziom A1, kod lektora: NB): wtorki i czwartki, godz. 17.00 – 19.30, OW Krucze Skały; terminarz do pobrania

Oborniki Śląskie

grupa ObS1 (j. polski początkujący poziom A1, kod lektora: BW ): czwartki, godz. 16.00- 17.30 i piątki, godz. 17.00- 20.15, sala Urzędu Miasta w Obornikach Śląskich; terminarz do pobrania

Wrocław

grupa Wro1 (j. polski początkujący poziom A1, kod lektora: BH): poniedziałki i środy, godz. 17.00 – 19.30, Dolnośląska Szkoła Policealna Medyczna, ul. Stawowa 24, s. 25; terminarz do pobrania

grupa Wro2 (j. polski początkujący poziom A1, kod lektora: ): soboty, godz. 09.00 – 12.15, online; terminarz do pobrania

grupa Wro3 (j. polski początkujący poziom A1, kod lektora: ML): wtorki i czwartki, godz. 17.00 – 19.30, Dolnośląska Szkoła Policealna Medyczna, ul. Stawowa 24, s. 25; terminarz do pobrania

grupa Wro4 (j. polski początkujący poziom A1, kod lektora: ): poniedziałki i środy, godz. 17.00 – 19.30, online; terminarz do pobrania

grupa Wro5 (j. polski początkujący poziom A1, kod lektora: EE): wtorki i czwartki, godz. 17.00 – 19.30, online; terminarz do pobrania

grupa Wro6 (j. polski początkujący poziom A1, kod lektora: LK): wtorki i czwartki, godz. 12.00 – 14.30, Dolnośląska Szkoła Policealna Medyczna, ul. Stawowa 24, s. 49; terminarz do pobrania

grupa Wro7 (j. polski początkujący poziom A1, kod lektora: LK): wtorki i czwartki, godz. 15.30 – 18.00, Dolnośląska Szkoła Policealna Medyczna, ul. Stawowa 24, s. 49; terminarz do pobrania

grupa Wro8 (j. polski początkujący poziom A1, kod lektora: ): poniedziałki i środy, godz. 17.00 – 19.30, Dolnośląska Szkoła Policealna Medyczna, ul. Stawowa 24, s. 34; terminarz do pobrania

grupa Wro9 (j. polski początkujący poziom A1, kod lektora: ): wtorki i czwartki, godz. 17.00 – 19.30, Dolnośląska Szkoła Policealna Medyczna, ul. Stawowa 24, s. 34; terminarz do pobrania

Lubin

grupa Lub1 (j. polski początkujący poziom A1, kod lektora: BF): poniedziałki i piątki, godz. 16.00 – 18.30, Dolnośląski Zespół Szkół, ul. M. Skłodowskiej-Curie 72, s. 9; terminarz do pobrania

Lwówek Śląski

grupa Lws1 (j. polski początkujący poziom A1, kod lektora: ES): poniedziałki, czwartki, soboty, godz. 15.15 – 18.30, Rakowice Wielkie 48, internat Zespołu Szkół Ekonomiczno-Technicznych, s.6; terminarz do pobrania

grupa Lws2 (j. polski początkujący poziom A1, kod lektora: ES): wtorki i piątki, godz. 15.15 – 18.30, Dom Caritas, ul. Kościelna 27 – 29, 59-600 Lwówek Śląski; terminarz do pobrania

język polski dla personelu medycznego

grupa Med1 (j. polski początkujący dla personelu medycznego poziom A1, kod lektora: IT): wtorki i czwartki, godz. 16.45 – 18.15, online; terminarz do pobrania

grupa Med2 (j. polski początkujący dla personelu medycznego poziom A1, kod lektora: IT): wtorki i czwartki, godz. 18.25 – 19.55, online; terminarz do pobrania

grupa Med3 (j. polski początkujący dla personelu medycznego poziom A1, kod lektora: IT): piątki, godz. 16.00 – 19.10, online; terminarz do pobrania

grupa Med4 (j. polski początkujący dla personelu medycznego poziom A1, kod lektora: IT): soboty, godz. 9.00 – 12.15, online; terminarz do pobrania

grupa Med5 (j. polski początkujący dla personelu medycznego poziom A1, kod lektora: IT): soboty, godz. 9.00 – 12.15, online; terminarz do pobrania

grupa Med6 (j. polski początkujący dla personelu medycznego poziom A1, kod lektora: IT): czerwiec i lipiec: soboty, godz. 12.15 – 15.15, sierpień: piątki, godz. 16.00 – 19.00, soboty: 12.15 – 15.15, online; terminarz do pobrania

język hiszpański

grupa Hp8 (j. hiszpański początkujący, poziom A1, kod lektora: MW): wtorki i czwartki, g. 16.30 – 18.00, s. 109; rekrutacja trwa

grupa Hp5 (j. hiszpański początkujący, poziom A1.3, kod lektora: MW): wtorki i czwartki, g. 18.10 – 19.40, s. 109; rekrutacja trwa

język niemiecki

grupa Np12 (j. niemiecki początkujący poziom A1, kod lektora: PN): poniedziałki i środy, g. 18.10 – 19.40, s. 200;  rekrutacja trwa

grupa KD15 (j. niemiecki średnio zaawansowany poziom A2.2, kod lektora: TS, EHK): wtorki 10.00 – 11.30; terminarz do pobrania

grupa Np14 (j. niemiecki początkujący poziom A1.1, kod lektora RE): wtorki i czwartki, g. 13.30 – 15.00, s. 107; terminarz do pobrania

język włoski

Trwa rekrutacja

kursy komputerowe

Exp11 (Obsługa arkusza kalkulacyjnego dla początkujących, kod lektora: MK): rozpoczęcie kursu 17 sierpnia 2021 r., g. 16.30, s. 103; terminarz do pobrania

Exp14 (Obsługa arkusza kalkulacyjnego dla początkujących, kod lektora: KF): czwartki, g. 16.30 – 18.00, s. 103; terminarz do pobrania

 

Rok szk. 2020/2021

 język angielski

grupa Ap1 (j. angielski początkujący poziom A1.1, kod lektora: BTN): poniedziałki i środy, g. 16.30 – 18.00, s. 110; terminarz do pobrania 

grupa Ap1b (j. angielski początkujący poziom A1.1, kod lektora: BTN): poniedziałki i środy, g. 16.30 – 18.00, s. 110; terminarz do pobrania

grupa Ap2 (j. angielski dla początkujących, kod lektora: BTN): środy, g. 7.00 – 8.00, kurs odbywa się poza siedzibą jednostki; terminarz do pobrania

grupa Ap3 (j. angielski początkujący poziom A1.3, kod lektora: AP): poniedziałki i środy, g. 16.30 – 18.00, s. 108; terminarz do pobrania 

grupa Ap3b (j. angielski początkujący poziom A1.3, kod lektora: AP): poniedziałki i środy, g. 16.30 – 18.00, s. 108; terminarz do pobrania

grupa Ap4 (j. angielski początkujący poziom A1.2, kod lektora: BTN): poniedziałki i środy, g. 18.10 – 19.40, s. 109; terminarz do pobrania  

grupa Ap4b (j. angielski początkujący poziom A1.2, kod lektora: BTN): poniedziałki i środy, g. 18.10 – 19.40, s. 109; terminarz do pobrania

grupa As5 (j. angielski średnio zaawansowany poziom B2, kod lektora: AT): poniedziałki i środy, g. 17.00 – 18.30, s. 107a, terminarz do pobrania 

grupa As5b (j. angielski średnio zaawansowany poziom B2, kod lektora: AT): poniedziałki i środy, g. 17.00 – 18.30, s. 107a, terminarz do pobrania

grupa As6 (j. angielski średnio zaawansowany poziom A2.2, kod lektora: BTN): wtorki i czwartki, g. 18.10 – 19.40, s. 110; terminarz do pobrania 

grupa As6b (j. angielski średnio zaawansowany poziom A2.2, kod lektora: BTN): wtorki i czwartki, g. 18.10 – 19.40, s. 110; terminarz do pobrania

grupa As9 (j. angielski średnio zaawansowany poziom B1.1, kod lektora: AP): poniedziałki i środy, g. 18.10 – 19.40, s. 104; terminarz do pobrania 

grupa As9b (j. angielski średnio zaawansowany poziom B1.1, kod lektora: AP): poniedziałki i środy, g. 18.10 – 19.40, s. 104; terminarz do pobrania

grupa As10 (j. angielski średnio zaawansowany, kod lektora: BTN): czwartki, godz. 7.00 – 8.00,  kurs odbywa się poza siedzibą jednostki; terminarz do pobrania

grupa As10b (j. angielski średnio zaawansowany, kod lektora: BTN): czwartki, godz. 7.00 – 8.00,  kurs odbywa się poza siedzibą jednostki; terminarz do pobrania

grupa Ap13 (j. angielski początkujący, poziom A1.1, kod lektora AF): poniedziałki i środy, g. 18.10 – 19.40, s. 100; terminarz do pobrania 

grupa Ap13b (j. angielski początkujący, poziom A1.1, kod lektora AF): poniedziałki i środy, g. 18.10 – 19.40, s. 100; terminarz do pobrania

grupa As14b (j. angielski początkujący, poziom A2.1, kod lektora BTN): wtorki, g. 7.00 – 8.00, kurs odbywa się poza siedzibą jednostki; terminarz do pobrania

grupa As14 (j. angielski początkujący, poziom A2.1, kod lektora BTN): wtorki, g. 7.00 – 8.00, kurs odbywa się poza siedzibą jednostki; terminarz do pobrania

język angielski dla młodzieży szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych

grupa AM21 (j. angielski dla młodzieży klas pierwszych szkół ponadpodstawowych, kod lektora: AF): piątki, godz. 15.30 – 17.00, s. 107a; terminarz do pobrania

grupa AM21b (j. angielski dla młodzieży klas pierwszych szkół ponadpodstawowych, kod lektora: AF): piątki, godz. 15.30 – 17.00, s. 107a; terminarz do pobrania

grupa AM19 (j. angielski dla młodzieży klas 6-7 szkół podstawowych, kod lektora: AF): poniedziałki, g. 16.30 – 18.00, s. 005; terminarz do pobrania 

grupa AM19b (j. angielski dla młodzieży klas 6-7 szkół podstawowych, kod lektora: AF): poniedziałki, g. 16.30 – 18.00, s. 005; terminarz do pobrania

grupa AM22a (j. angielski dla młodzieży szkół ponadpodstawowych, w tym dla maturzystów, kod lektora: AP): soboty, godz. 9.00 – 10.30, s.110; terminarz do pobrania 

grupa AM22d (j. angielski dla młodzieży szkół ponadpodstawowych, w tym dla maturzystów, kod lektora: AP): soboty, godz. 9.00 – 10.30, s.110; semestr 2. terminarz do pobrania

grupa AM22b (j. angielski dla młodzieży szkół ponadpodstawowych, w tym dla maturzystów, kod lektora: AP): soboty, godz. 10.40 – 12.10, s.108; terminarz do pobrania 

grupa AM22b (j. angielski dla młodzieży szkół ponadpodstawowych, w tym dla maturzystów, kod lektora: AP): soboty, godz. 10.40 – 12.10, s.108; semestr 2. terminarz do pobrania

grupa AM24 (j. angielski dla młodzieży szkół ponadpodstawowych, kod lektora: AF): środy, godz. 16.30 – 18.00, s.5; terminarz do pobrania 

grupa AM24b (j. angielski dla młodzieży szkół ponadpodstawowych, kod lektora: AF): środy, godz. 16.30 – 18.00, s.5; terminarz do pobrania

język hiszpański

grupa Hp8 (j. hiszpański dla początkujących poziom A1, kod lektora: MW): wtorki i czwartki, godz. 17.30 – 19.00, s. 100; terminarz do pobrania 

grupa Hp8b (j. hiszpański dla początkujących poziom A1, kod lektora: MW): wtorki i czwartki, godz. 17.30 – 19.00, s. 100; terminarz do pobrania

język niemiecki

grupa Np12 (j. niemiecki początkujący poziom A1, kod lektora: PN): poniedziałki i środy, g. 18.10 – 19.40, s. 200; terminarz do pobrania 

grupa Np12b (j. niemiecki początkujący poziom A1, kod lektora: PN): poniedziałki i środy, g. 18.10 – 19.40, s. 200; terminarz do pobrania

grupa KD15 (j. niemiecki średnio zaawansowany poziom A2.2, kod lektora: TS, EHK): wtorki 10.00 – 11.30; terminarz do pobrania 

grupa KD15b (j. niemiecki średnio zaawansowany poziom A2.2, kod lektora: TS, EHK):wtorki 10.00 – 11.30; terminarz do pobrania

grupa Ns16 (j. niemiecki średnio zaawansowany poziom A2): wtorki, g. 17.00 – 18.30, czwartki, g. 17.00 – 18.30

język włoski

grupa Wp23 (j. włoski dla początkujących poziom A1, kod lektora: ACM): wtorki i czwartki, g. 17.30 – 19.00

kursy komputerowe

grupa Exp11 (obsługa arkusza kalkulacyjnego dla początkujących, kod lektora: KK): poniedziałki, g. 16.15 – 18.30, s. 103; terminarz do pobrania 

grupa Exp11b (obsługa arkusza kalkulacyjnego dla początkujących, kod lektora: KK): poniedziałki, g. 16.15 – 18.30, kurs online; terminarz do pobrania

grupa Exs20 (obsługa arkusza kalkulacyjnego dla początkujących, kod lektora: KK): środy, g. 16.15 – 18.30, kurs online; rozpoczęcie zajęć 17 marca 2021 r.; terminarz do pobrania

grupa W21 (tworzenie stron internetowych): rekrutacja trwa

Rok szk. 2019/2020

język hiszpański 

grupa Hp8 (j. hiszpański dla początkujących poziom A1, kod lektora: MW): wtorki i czwartki, g. 16.45 – 18.15, s. 109; terminarz do pobrania

język angielski 

grupa Ap1 (j. angielski początkujący poziom A1, kod lektora: BTN): poniedziałki i środy, g. 16.30 – 18.00, s. 110; terminarz do pobrania

grupa Ap1b (j. angielski początkujący poziom A1, kod lektora: BTN): poniedziałki i środy, g. 16.30 – 18.00, s. 110; terminarz do pobrania

grupa Az2b (j. angielski zaawansowany poziom B2, kod lektora: AP): poniedziałki i środy, g. 17.00 – 18.30, s. 109; terminarz do pobrania

grupa Az2 (j. angielski  zaawansowany poziom B2, kod lektora: AP): poniedziałki i środy, g. 17.30 – 19.00, s. 109; terminarz do pobrania

grupa Ap3 (j. angielski początkujący poziom A1.2, kod lektora: AP): wtorki i czwartki, g. 16.30 – 18.00, s. 110; terminarz do pobrania

grupa Ap3b (j. angielski początkujący poziom A1.2, kod lektora: AP): wtorki i czwartki, g. 16.30 – 18.00, s. 110; terminarz do pobrania

grupa Ap4 (j. angielski początkujący poziom A1.1, kod lektora: BTN): poniedziałki i środy, g. 18.05 – 19.35, s. 110; terminarz do pobrania

grupa Ap4b (j. angielski początkujący poziom A1.2, kod lektora: BTN): poniedziałki i środy, g. 18.05 – 19.35, s. 110; terminarz do pobrania

grupa As5 (j. angielski średnio zaawansowany poziom B1.2, kod lektora: AT): poniedziałki i środy, g. 17.00 – 18.30, s. 107a; terminarz do pobrania

grupa As5b (j. angielski średnio zaawansowany poziom B1.2, kod lektora: AT): poniedziałki i środy, g. 17.00 – 18.30, s. 107a; terminarz do pobrania

grupa As6 (j. angielski średnio zaawansowany poziom A2.1, kod lektora: BTN): wtorki i czwartki, g. 18.00 – 19.30, s. 108; terminarz do pobrania

grupa As6b (j. angielski średnio zaawansowany poziom A2.1, kod lektora: BTN): wtorki i czwartki, g. 18.00 – 19.30, s. 108; terminarz do pobrania

grupa As9 (j. angielski średnio zaawansowany poziom B1, kod lektora: AP): wtorki i czwartki, g. 18.05 – 19.35, s. 110; terminarz do pobrania

grupa As9b (j. angielski średnio zaawansowany poziom B1, kod lektora: AP): wtorki i czwartki, g. 18.05 – 19.35, s. 110; terminarz do pobrania

grupa As10 (j. angielski średnio zaawansowany poziom  B1, kod lektora: BTN): poniedziałki, g. 7.00 – 8.00, kurs odbywa się poza siedzibą jednostki; terminarz do pobrania

grupa Az11 (j. angielski zaawansowany poziom B2, kod lektora: BTN): wtorki, g. 7.00 – 8.00, kurs odbywa się poza siedzibą jednostki; terminarz do pobrania

grupa Ap12 (j. angielski podstawowy poziom A1, kod lektora: BTN): środy, g. 7.00 – 8.00, kurs odbywa się poza siedzibą jednostki; terminarz do pobrania

grupa Ap12b (j. angielski podstawowy poziom A1, kod lektora: BTN): środy, g. 7.00 – 8.00, kurs odbywa się poza siedzibą jednostki; terminarz do pobrania

grupa As13 (j. angielski średnio zaawansowany poziom B1, kod lektora: BTN): czwartki, g. 7.00 – 8.00, kurs odbywa się poza siedzibą jednostki; terminarz do pobrania

grupa As13b (j. angielski średnio zaawansowany poziom B1, kod lektora: BTN): czwartki, g. 7.00 – 8.00, kurs odbywa się poza siedzibą jednostki; terminarz do pobrania

grupa As14 (j. angielski średnio zaawansowany poziom A2, kod lektora: BTN): piątki, g. 7.00 – 8.00, kurs odbywa się poza siedzibą jednostki; terminarz do pobrania

grupa Ap19 (j. angielski podstawowy poziom A1.1, kod lektora: BTN): poniedziałki, g. 11.00 – 13.00, s.110; terminarz do pobrania

grupa Ap20 (j. angielski początkujący poziom A1, kod lektora: BTN): wtorki i czwartki, g. 16.30 – 18.00, s. 109; terminarz do pobrania

grupa Ap26 (j. angielski początkujący poziom A1, kod lektora: MKW): poniedziałki i środy, g. 18.00 – 19.30, s. 108; terminarz do pobrania

język angielski dla młodzieży szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych

grupa AM18 (j. angielski dla młodzieży klas pierwszych szkół ponadpodstawowych, kod lektora: BTN, AP): soboty, g. 9.30 – 11.00, s. 110; terminarz do pobrania

grupa AM18b (j. angielski dla młodzieży klas pierwszych szkół ponadpodstawowych, kod lektora: BTN, AP): soboty, g. 9.30 – 11.00, s. 110; terminarz do pobrania

grupa Ap21 (j. angielski dla młodzieży klas szóstych szkół podstawowych, kod lektora: AP): piątki, g. 13.00 – 14.00, s. 5; terminarz do pobrania

grupa Ap21b (j. angielski dla młodzieży klas szóstych szkół podstawowych, kod lektora: AP): piątki, g. 13.00 – 14.00, s. 5; terminarz do pobrania

język niemiecki

grupa Np7 (j. niemiecki początkujący poziom A1, kod lektora: BF): poniedziałki, g. 17.05 – 18.35, środy, g. 17.00 – 18.30, s. 107; terminarz do pobrania

grupa KD15 (j. niemiecki średnio zaawansowany poziom A2.2, kod lektora: TS, EHK): piątki, g. 8.15 – 13.50, s. 107; terminarz do pobrania

grupa Ns17 (j. niemiecki średnio zaawansowany poziom A2, kod lektora: PN): wtorki, g. 17.00 – 18.30, czwartki, g. 17.00 – 18.30, s. 107; terminarz do pobrania

grupa Ns17b (j. niemiecki średnio zaawansowany poziom A2, kod lektora: PN): wtorki i czwartki, g. 17.20 – 18.50, s. 107; terminarz do pobrania

grupa KD25 (j. niemiecki średnio zaawansowany poziom A2.2, kod lektora EHK, TS): wtorki, g. 10.00 – 11.30, s. 107; terminarz do pobrania

kursy komputerowe

grupa Exp16 (obsługa arkusza kalkulacyjnego dla początkujących, kod lektora: NK): poniedziałki, g. 16.30 – 18.45, s. 103; terminarz do pobrania

grupa Exs22 (obsługa arkusza kalkulacyjnego dla średnio zaawansowanych, kod lektora: NK): poniedziałki, g. 16.30 – 18.45, s. 103; terminarz do pobrania

grupa Exp23 (obsługa arkusza kalkulacyjnego dla początkujących, kod lektora: KZ): środy, g. 16.30 – 18.45, s. 103; terminarz do pobrania

grupa Exp24 (obsługa arkusza kalkulacyjnego dla początkujących, kod lektora: NK): poniedziałki, g. 16.15 – 18.45, s. 103; terminarz do pobrania

 


 

 

 

Rok szk. 2018/2019

język hiszpański 

grupa Hp19 (j. hiszpański dla początkujących poziom A1, kod lektora: MW): wtorki, g. 16.15 – 17.45, s.109; terminarz do pobrania

język angielski 

grupa Ap38 (j. angielski początkujący poziom A1.2, kod lektora: BTN): wtorki środy, g. 16.15 – 17.45, s. 110/109; terminarz do pobrania

grupa As36 (j. angielski średnio zaawansowany poziom A2, kod lektora: BTN): wtorki i czwartki, g. 18.00 – 19.30, s. 110

grupa Ap35 (j. angielski początkujący poziom A1.3, kod lektora: SzS): poniedziałki i środy, g. 17.30 – 19.00, s. 107; terminarz do pobrania

grupa As34 (j. angielski zaawansowany poziom B2, kod lektora: AP): poniedziałki i środy, g. 17.30 – 19.00, s. 110; terminarz do pobrania

grupa Ap33 (j. angielski początkujący poziom A1.2, kod lektora: AP): wtorki i czwartki, g. 16.20 – 17.50, s. 107a; terminarz do pobrania

grupa As31 (j. angielski średnio zaawansowany poziom B1.2, kod lektora: AP): wtorki i czwartki, g. 18.00 – 19.30, s. 107a; terminarz do pobrania

grupa As30 (j. angielski średnio zaawansowany poziom B1.2, kod lektora: AT): poniedziałki i środy, g. 17.00 – 18.30, s. 107a; terminarz do pobrania

grupa Ad29 (j. angielski dla 5-klasistów, kod lektora: AP): piątki, g. 15.30 – 17.00, s.100; terminarz do pobrania

grupa Ap28 (j. angielski dla 5-6-klasistów, kod lektora: BTN): czwartki, g. 16.00 – 17.30, s.100; terminarz do pobrania

grupa As26 (j. angielski dla maturzystów średnio zaawansowany, kod lektora: AP): soboty, g. 9.00 – 11.15, s.107a; terminarz do pobrania

grupa Ap14 (j. angielski początkujący poziom A1, kod lektora: BTN): poniedziałki i środy, g. 18.00 – 19.30, s. 109; terminarz do pobrania

grupa Ap12 (j. angielski początkujący poziom A1.2, kod lektora: SzS): poniedziałki i środy, g. 17.30 – 19.00, s. 107; terminarz do pobrania

grupa As11 (j. angielski średnio zaawansowany poziom A2.3/B1, kod lektora: AP): wtorki i czwartki, g. 18.00 – 19.30, s. 107a; terminarz do pobrania

grupa As10 (j. angielski średnio zaawansowany poziom A2, kod lektora: BTN): wtorki i czwartki, g. 18.00 – 19.30, s. 110; terminarz do pobrania

grupa As9 (j. angielski zaawansowany poziom B2, kod lektora: BTN): czwartki, g. 7.00 – 8.00, kurs odbywa się poza siedzibą jednostki; terminarz do pobrania

grupa As8 (j. angielski średnio zaawansowany poziom A2, kod lektora: BTN): środy, g. 7.00 – 8.00, kurs odbywa się poza siedzibą jednostki; terminarz do pobrania

grupa As7 (j. angielski zaawansowany poziom B2, kod lektora: BTN): wtorki, g. 7.00 – 8.00, kurs odbywa się poza siedzibą jednostki; terminarz do pobrania

grupa As6 (j. angielski średnio zaawansowany poziom B1, kod lektora: BTN): poniedziałki, g. 7.00 – 8.00, kurs odbywa się poza siedzibą jednostki; terminarz do pobrania

grupa As5 (j. angielski średnio zaawansowany poziom A2.3, kod lektora: AT): poniedziałki i środy, g. 17.00 – 18.30, s. 107a; terminarz do pobrania

grupa Ap4 (j. angielski zaawansowany poziom B1.2/B2, kod lektora: AP): poniedziałki i środy, g. 17.30 – 19.00, s. 110; terminarz do pobrania

grupa Ap3 (j. angielski początkujący poziom A1, kod lektora: AP): wtorki i czwartki, g. 16.20 – 17.50, s. 107a; terminarz do pobrania

grupa Ap1 (j. angielski początkujący poziom A1, kod lektora: BTN): poniedziałki, g. 10.00 – 12.00, s. 110; terminarz do pobrania

język angielski dla nauczycieli przedszkoli i szkół podstawowych

grupa Acef2 (j. angielski przygotowujący do egzaminu CE:F/poziom A2, kod lektora: AP, BTN): soboty i niedziele, g. 9.00 – 14.00, s. 110; terminarz do pobrania

język niemiecki

grupa Ns21 (j. niemiecki początkujący poziom A2.2, kod lektora: MK): wtorki i czwartki, g. 17.00 – 18.30, s. 107; terminarz do pobrania

grupa NpKD16 (j. niemiecki średnio zaawansowany poziom A1.3, kod lektora: TS): wtorki, g. 9.30 – 12.00, s. 117;

grupa NpKD15 (j. niemiecki średnio zaawansowany poziom A2, kod lektora: EHK): wtorki, g. 9.30 – 12.00, s. 107;

grupa Np13 (j. niemiecki początkujący poziom A1, kod lektora: AK): poniedziałki i środy, g. 18.00 – 19.30, s. 108; terminarz do pobrania

kursy komputerowe

grupa Exp37 (obsługa arkusza kalkulacyjnego dla średnio zaawansowanych, kod lektora: NK): poniedziałki, g. 16.30 – 18.45, s. 103; terminarz do pobrania

grupa Exp32 (obsługa arkusza kalkulacyjnego dla początkujących, kod lektora: NK): poniedziałki, g. 16.30 – 18.45, s. 103; terminarz do pobrania

grupa Exp20 (obsługa arkusza kalkulacyjnego dla początkujących, kod lektora: NK): poniedziałki, g. 16.15 – 18.30, s. 103; terminarz do pobrania

 


 

 

 

Rok szk. 2017/2018

język francuski

grupa Fp22 (j. francuski początkujący poziom A1.0, kod lektora: DSK): poniedziałki i środy g. 17.00 – 18.30, s. 104; terminarz do pobrania

język włoski

grupa Wp33 (j. włoski początkujący poziom A1.1, kod lektora: ACM): poniedziałki i środy g. 17.30 – 19.00, s. 100; terminarz do pobrania

grupa Wp25 (j. włoski początkujący poziom A1.0, kod lektora: ACM): poniedziałki i środy g. 17.30 – 19.00, s. 100; terminarz do pobrania

język hiszpański

grupa Hp19 (j. hiszpański początkujący poziom A1.0, kod lektora: KR): wtorki g. 17.30 – 19.00, czwartki g. 17.00 – 18.30 s. 108; terminarz do pobrania

język angielski

grupa As37 (j. angielski średnio zaawansowany poziom B1.1, kod lektora: AT): poniedziałki i środy, g. 17.00 – 18.30, s. 107a; terminarz do pobrania

grupa As36 (j. angielski średnio zaawansowany poziom B1.1, kod lektora: AP): wtorki i czwartki, g. 17.20 – 18.50, s. 107a; terminarz do pobrania

grupa As35 (j. angielski średnio zaawansowany poziom A2.2, kod lektora: BTN): czwartki, g. 7.00 – 8.00, kurs odbywa się poza siedzibą jednostki; terminarz do pobrania

grupa Ap34 (j. angielski początkujący poziom A1.2, kod lektora: BTN): środy g. 17.00 – 18.30, s. 109; piątki g. 17.00 – 18.30, s. 110; terminarz do pobrania

grupa ApM30 (j. angielski początkujący dla dzieci poziom A1.1, kod lektora: AP): piątki, g. 14.30 – 16.00, Biblioteka (Budynek E, s. 104); terminarz do pobrania

grupa As29 (j. angielski średnio zaawansowany poziom B2.2, kod lektora: MM): poniedziałki i czwartki, g. 18.00 – 19.30, s. 109; terminarz do pobrania

grupa As28 (j. angielski średnio zaawansowany poziom B1.1, kod lektora: MM): poniedziałki i czwartki, g. 16.20 – 17.50, s. 109; terminarz do pobrania

grupa Ap27 (j. angielski początkujący poziom A1.1, kod lektora: SZS): poniedziałki i środy, g. 17.00 – 18.30, s. 107; terminarz do pobrania

grupa As26 (j. angielski średnio zaawansowany poziom A2.3, kod lektora: AT): poniedziałki i środy, g. 17.00 – 18.30, s. 107a; terminarz do pobrania

grupa Az3 (j. angielski zaawansowany poziom B2+, kod lektora: BTN): wtorki, g. 7.00 – 8.00, kurs odbywa się poza siedzibą jednostki; terminarz do pobrania

grupa Ap13 (j. angielski początkujący poziom A1.1, kod lektora: SZS): poniedziałki i środy, g. 17.00 – 18.30, s. 107; terminarz do pobrania

grupa Ap9 (j. angielski początkujący poziom A1.1, kod lektora: BTN): środy g. 17.00 – 18.30, s. 109; piątki g. 17.00 – 18.30, s. 110; terminarz do pobrania

grupa As8 (j. angielski średnio zaawansowany poziom A2.3, kod lektora: MM): poniedziałki i czwartki, g. 16.20 – 17.50, s. 109; terminarz do pobrania

grupa As7 (j. angielski średnio zaawansowany poziom B2.1, kod lektora: MM): poniedziałki i czwartki, g. 18.00 – 19.30, s. 109; terminarz do pobrania

grupa As6b (j. angielski średnio zaawansowany poziom A2.1, kod lektora: AP): wtorki i czwartki, g. 17.20 – 18.50, s. 107a; terminarz do pobrania

grupa As6 (j. angielski średnio zaawansowany poziom A2.1, kod lektora: AP): wtorki i czwartki, g. 17.20 – 18.50, s. 107a; terminarz do pobrania

grupa As5 (j. angielski średnio zaawansowany poziom A2.3, kod lektora: AT): poniedziałki i środy, g. 17.00 – 18.30, s. 107a; terminarz do pobrania

grupa Ap4b (j. angielski początkujący poziom A1.2, kod lektora: BTN): wtorki i czwartki, g. 18.00 – 19.30, s. 110; terminarz do pobrania

grupa Ap4 (j. angielski początkujący poziom A1.2, kod lektora: BTN): wtorki i czwartki, g. 18.00 – 19.30, s. 110; terminarz do pobrania

grupa ApM3 (j. angielski początkujący poziom A1.1, kod lektora: AP): piątki, g. 14.30 – 16.00, Biblioteka (Budynek E, s. 104); terminarz do pobrania

język angielski dla nauczycieli przedszkoli i szkół podstawowych

grupa Acef1 (j. angielski przygotowujący do egzaminu CE:F/poziom B1, kod lektora: AP, BTN): poniedziałki i środy, g. 16.45/17.00 – 19.25/19.55, s. 110; terminarz do pobrania

grupa Acef2 (j. angielski przygotowujący do egzaminu CE:F/poziom A2, kod lektora: AP, BTN): soboty i niedziele, g. 9.00 – 14.00, s. 110; terminarz do pobrania

język niemiecki

grupa Np31 (j. niemiecki początkujący, poziom A2.1, kod lektora: MK): poniedziałki i środy, g. 17.10 – 18.40, s. 108; terminarz do pobrania

grupa Np14 (j. niemiecki początkujący, poziom A1.0, kod lektora: RE): poniedziałki i środy, g. 17.00 – 18.30, s. 117; terminarz do pobrania

grupa Np12 (j. niemiecki początkujący, poziom A1.2, kod lektora: MK): poniedziałki i środy, g. 17.10 – 18.40, s. 108; terminarz do pobrania

grupa NpKD31 (j. niemiecki początkujący poziom A1.1, kod lektora: TS): czwartki, g. 10.45 – 12.15, s. 107;

grupa NpKD30 (j. niemiecki początkujący poziom A1.1, kod lektora: EHK): czwartki, g. 9.00 – 10.30, s. 107;

grupa NpKD29 (j. niemiecki początkujący poziom A1.1, kod lektora: TS): wtorki, g. 10.45 – 12.15, s. 107;

grupa NpKD28 (j. niemiecki początkujący poziom A1.1, kod lektora: EHK): wtorki, g. 9.00 – 10.30, s. 107;

kursy komputerowe

grupa Exp32 (obsługa arkusza kalkulacyjnego dla początkujących, kod lektora: KZ): soboty, g. 9.00 – 12.00, s. 103; terminarz do pobrania

grupa Exp15 (obsługa arkusza kalkulacyjnego dla początkujących, kod lektora: NK): wtorki, g. 17.00 – 19.15, s. 103; terminarz do pobrania

grupa Exs21 (obsługa arkusza kalkulacyjnego dla zaawansowanych, kod lektora: NK): wybrane wtorki, g. 16.30 – 18.45, s. 103; terminarz do pobrania


 

 

 

Rok szk. 2016/2017

język hiszpański

grupa Hp10 (j. hiszpański początkujący poziom A1.0, kod lektora: AE): poniedziałki i środy, g. 16.30 – 18.00, s. 109; terminarz do pobrania

grupa Hs14 (j. hiszpański średnio zaawansowany poiom A2, kod lektora: AE): wtorki i czwartki, g. 17.15 – 18.45, s. 109; terminarz do pobrania

język angielski dla młodzieży

grupa ApG35 (j. angielski przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego, kod lektora: IP): soboty, g. 9.00 – 12.15, s. 107a; terminarz do pobrania

język angielski

grupa AKon40 (j. angielski średnio zaawansowany konwersacje A2, kod lektora: BTN, AP, AT): poniedziałki i środy, g. 17.00 – 18.30, s. 110; terminy: 03.07.2017; 05.07.2017; 10.07.2017; 12.07.2017; 17.07.2017; 19.07.2017; 24.07.2017; 26.07.2017; 31.07.2017; 02.08.2017; 07.08.2017; 09.08.2017; 14.08.2017; 16.08.2017; 21.08.2017; 23.08.2017; 28.08.2017; 30.08.2017

grupa As37 (j. angielski średnio zaawansowany poziom B2.1, kod lektora: MM): środy, g. 17.00 – 19.15, s. 118; terminarz do pobrania

grupa As34 (j. angielski średnio zaawansowany poziom A1.3, kod lektora: AT): poniedziałki i środy, g. 17.15 – 18.45, s. 107a; terminarz do pobrania

grupa Ap33 (j. angielski początkujący poziom A1.2, kod lektora: BTN): wtorki i czwartki, g. 18.00 – 19.30, s. 110; terminarz do pobrania

grupa As32 (j. angielski średnio zaawansowany poziom B1.3, kod lektora: MM): poniedziałki i czwartki, g. 18.00 – 19.30, s. 118; terminarz do pobrania

grupa Ap27 (j. angielski początkujący poziom A2.1, kod lektora: MM): wtorki i czwartki, g. 16.15 – 17.45, s. 118; terminarz do pobrania

grupa As26 (j. angielski średnio zaawansowany poziom B2.1, kod lektora: MM): poniedziałki i czwartki, g. 18.00 – 19.30, s. 118; terminarz do pobrania

grupa Ap25 (j. angielski początkujący poziom A1.3, kod lektora: AT): wtorki i czwartki, g. 17.20 – 18.50, s. 107a; terminarz do pobrania

grupa As21 (j. angielski średnio zaawansowany poziom B2.1, kod lektora: MM): środy, g. 17.00 – 19.15, s. 118; terminarz do pobrania

grupa Ap13 (j. angielski początkujący poziom A1.1, kod lektora: BTN): wtorki i czwartki, g. 18.00 – 19.30, s. 110; terminarz do pobrania

grupa Ap12 (j. angielski początkujący poziom A1.3, kod lektora: MM): wtorki i czwartki, g. 16.15 – 17.45, s. 118; terminarz do pobrania

grupa As11 (j. angielski średnio zaawansowany poziom A2.2, kod lektora: AT): poniedziałki i środy, g. 17.30 – 19.00, s. 107a; terminarz do pobrania

grupa Ap9 (j. angielski początkujący poziom A1.3, kod lektora: AT): wtorki i czwartki, g. 17.20 – 18.50, s. 107a; terminarz do pobrania

język niemiecki

grupa Np39 (j. niemiecki początkujący poziom A1.1, kod lektora: JK): poniedziałki i środy, g. 17.30 – 19.00, s. 108; terminarz do pobrania

grupa Np38 (j. niemiecki początkujący poziom A1.1, kod lektora: RE): poniedziałki i środy, g. 17.00 – 18.30, s. 107; terminarz do pobrania

grupa Ns36 (j. niemiecki średnio zaawansowany, poziom A2.1, kod lektora: TS): wtorki i czwartki g. 17.00 – 18.30, s. 107; terminarz do pobrania

grupa NpKD31 (j. niemiecki początkujący poziom A1.1, kod lektora: TS): czwartki, g. 10.45 – 12.15, s. 107;

grupa NpKD30 (j. niemiecki początkujący poziom A1.1, kod lektora: EHK): czwartki, g. 9.00 – 10.30, s. 107;

grupa NpKD29 (j. niemiecki początkujący poziom A1.1, kod lektora: TS): wtorki, g. 10.45 – 12.15, s. 107;

grupa NpKD28 (j. niemiecki początkujący poziom A1.1, kod lektora: EHK): wtorki, g. 9.00 – 10.30, s. 107;

grupa Np20 (j. niemiecki początkujący poziom A1.1, kod lektora: MK): poniedziałki i środy, g. 17.00 – 18.30, s. 104; terminarz do pobrania

grupa Ns8 (j. niemiecki średnio zaawansowany, poziom A2.1, kod lektora: TS): wtorki i czwartki g. 17.00 – 18.30, s. 107; terminarz do pobrania

grupa Np7 (j. niemiecki początkujący poziom A1.1, kod lektora: AM): poniedziałki i środy, g. 17.00 – 18.30, s. 108; terminarz do pobrania

grupa Np4 (j. niemiecki początkujący, poziom A1.1, kod lektora: EHK): wtorki i czwartki, g. 17.00 – 18.30, s. 108; terminarz do pobrania

język niemiecki dla nauczycieli przedszkoli i szkół podstawowych

grupa Ngz16 (j. niemiecki  zaawansowany poziom B2.1, kod lektora: RE): poniedziałki i środy, g. 17.00 – 19.15, s. 107; terminarz do pobrania

język angielski dla nauczycieli przedszkoli i szkół podstawowych

grupa Acef3b (j. angielski przygotowujący do egzaminu CE:F/poziom A2, kontynuacja Acef3, kod lektora: AP, BTN): soboty i niedziele, g. 9.00 – 14.00, s. 108; terminarz do pobrania

grupa Acef2b (j. angielski przygotowujący do egzaminu CE:F/poziom A1, kontynuacja Acef2, kod lektora: AP, BTN): soboty i niedziele, g. 9.00 – 14.00, s. 110; terminarz do pobrania

grupa Acef5b (j. angielski przygotowujący do egzaminu CE:F/poziom B1.2, kod lektora: AP, BTN): poniedziałki i środy, g. 17.00 – 19.25, s.100; terminarz do pobrania

grupa Acef5 (j. angielski przygotowujący do egzaminu CE:F/poziom B1.1, kod lektora: AP, BTN): poniedziałki i środy, g. 17.00 – 19.25, s.100; terminarz do pobrania

grupa Acef3 (j. angielski przygotowujący do egzaminu CE:F/poziom A2, kod lektora: AP, BTN): soboty i niedziele, g. 9.00 – 14.00, s. 108; terminarz do pobrania

grupa Acef2 (j. angielski przygotowujący do egzaminu CE:F/poziom A1, kod lektora: AP, BTN): soboty i niedziele, g. 9.00 – 14.00, s. 110; terminarz do pobrania

grupa Acef1 (j. angielski przygotowujący do egzaminu CE:F/poziom A2, kod lektora: BTN): poniedziałki i środy, g. 17.00 – 19.25, s. 110; terminarz do pobrania